nás

Předmět činnosti:

Společnost Primo group s.r.o. se zabývá chemickou výrobou všeobecného charakteru, tj. výroba mycích, čisticích prostředků a kosmetiky z řad jak vlastních značek pod názvy např. Primona, Anka, Adrien, tak privátních značek.

S neustále narůstajícím počtem našich zákazníků se snažíme neustále zlepšovat kvalitu a veškeré služby dostupnými prostředky k plné spokojenosti našich zákazníků.

Historie:

Firma byla založena začátkem roku 1997 od té doby působí na českém i zahraničním trhu. Výrobní činnost byla od počátku prováděna v obci Kralice, pod obchodním názvem Primo s.r.o. V roce 2005 došlo k výstavbě nového areálu firmy v Horušicích - okres Kutná Hora a zde firma úspěšně působí doposud. V roce 2008 došlo ke spojení firmy Primo s.r.o. s distribuční firmou Vento Bohemia spol. s r.o., od tohoto okamžiku fungujeme pod obchodním názvem Primo group s.r.o.

Firma začínala výrobou čtyř základních výrobků tekutého programu – mycí prostředek na nádobí, univerzální čisticí prostředek, tekuté mýdlo a auto-šampón. V průběhu následujících let byl sortiment doplněn o značné množství dalších vlastních výrobků, o výrobky pod privátní značkou zákazníků a o doplňkový sortiment pro vybrané zákazníky.

Naše výrobky:

V současnosti firma vyrábí a distribuuje okolo 1 000 výrobků tekutého a práškového programu v baleních od 50 ml po 10 l. Nosným programem jsou tekutá mýdla, sprchové gely, vlasové šampony, pěny do koupele, mycí prostředky na nádobí, čističe všeobecného charakteru, tekuté čistící písky, sypké čistící písky, aviváže a prací gely.

Našimi zákazníky jsou odběratelé z celého světa, např. z Holandska, Itálie, Gruzie, Švédska, Polska, České republiky, Slovenské republiky, Maďarska, dále vyrábíme pro obchodní řetězce v České a Slovenské republice, dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí, strojírenských, hutnických a dalších příbuzných oborů, přímé dodávky výrobků velkým firmám, které se zaměřují na úklidovou činnost v rozsáhlých objektech a firmách, např. školy, nemocnice, výrobní závody atd.